Mora Terapi Nedir?
Neden Mora Terapi?
Mora Terapi Öncesi
Mora Terapi Uygulaması
Mora Terapi Sonrası
Maliyeti
Sık Sorulan Sorular
Basında Mora Terapi

TAKVİM GAZETESİ

45 dakikada sigaraya elveda !
Sigarayı bırakmak isteyenlere müjde... Tek seansı 45 dakika süren 'biorezonans' yöntemiyle sigarayı hayatınızdan atın.


Tamamlayıcı tıp...
Sağlığınızın en büyük düşmanlarından biri olarak gösterilen sigaraya karşı artık çaresiz değilsiniz. 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü'nde yani bugün bu alışkanlıktan kurtulabilirsiniz. Uzman Zerrin Özgenç, 'tamamlayıcı tıp yöntemi' olarak tanımladığı 'biorezonans'ın sigara içimini engellendiğini söyledi. Yöntemin en önemli özelliği ise işlemin sadece 45 dakika sürmesi.


Küller yanınızda !
Özgenç, "Yöntem, hamile kadınlar ya da kalp pili kullananlar dışındaki tüm tiryakilere uygulanabiliyor. Biorezonans, Türkiye genelinde 29 merkezde sigaradan kurtulmak isteyenleri bekliyor. Sigara içme isteğinin ortaya çıkması durumunda hemen 2 bardak su içilmesi gerekiyor. İçilen son sigaranın küllerinin bulunduğu tüpü de kişinin yanında taşıması çok önemli" dedi.


Bu tedavi inanılmaz !
Biorezonans yöntemiyle sigarayı bırakan 22 yaşında güzellik uzmanı Yaprak Demir, 8 yıldır sigara tiryakisi olduğunu belirterek, "Annemin zoruyla geldiğim biorezonans tedavi merkezinde sigarayı bıraktım. Sigarayı kendi irademle bırakacak biri değildim. Kendi kendime yapamadığımı, biorezonans tedavisi yaptı" dedi.

İşletmeci Özer Köse ise 36 yaşında olduğunu ve 8 ay önce aynı yöntemle sigarayı bıraktığını söyledi. Köse, "Tedavi merkezinden çıktıktan sonra gidip sigara ve çakmak aldım. Ancak kokudan rahatsız oldum ve içemedim" dedi.


Sağlıklı bir yaşam için nikotinden kurtulun !
9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü nedeni ile Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi Sigarayı Bırakma Kliniği uzmanları, sigaranın zararlarına bir kez daha dikkat çekti. Akciğer kanseri ve amfizeme bağlı ölümlerin yüzde 90'ı sigaraya bağlıdır. Ağız, gırtlak, yemek borusu, mide, pankreas, mesane, prostat ve rahim ağzı kanserleri, sigara içenlerde daha fazla görülür. Sigara içenlerde kalp krizi, inme ve bacak kangreni riski daha fazladır. Sigara içen erkeklerde iktidarsızlık; kadınlarda ise düşük yapma, erken doğum ve düşük ağırlıklı bebek doğurma riski artar. Sigara, sık sık üst ve alt solunum yolu enfeksiyonlarına sebep olur.


Hiçbir yan etkisi yok !
TAMAMEN ağrısız ve yan etkisi olmayan 'biorezonans' tedavisinde, öncelikle cep telefonu gibi elektromanyetik etkenlerden vücudun arındırılması gerekiyor. Bİ- COM cihazının giriş kupasına, içilen sigara ve tükürük içeren bir mendil yerleştiriliyor. Ellere ve başa kablolu elektrotlar bağlanıyor. Cihaz, giriş kupasından alınan nikotinli kodları ters çevrilmiş olarak kişinin bedenine iade ediyor. Dolayısıyla frekans (titreşim) ters frekansla karşılandığı için sıfırlanıyor. Tedavi sonrası, sanki hiç sigara içmemiş duygusu beliriyor.

Ana Sayfa | Sigara Bırakma | Ağrı Tedavisi | Alerji Tedavisi | Kilo Verme | Diğer Hizmetler | Merkezimizden Görüntüler | Hakkımızda | İletişim

Önemli Not… MORA-Terapi'de kullanılan cihaz tıbbi tedavi cihazıdır T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından "Sınıf 2a Tıbbi Tedavi Cihazı" olarak onaylıdır. Yani MORA-Terapi doktorlar tarafından ve çeşitli hastalıklarda kullanılabilir; ancak frekanslarla yapılan bu uygulamaların sadece diğer tedavi yöntemlerini tamamlayıcı olarak kullanıldığı unutulmamalıdır. Bilimsel çalışmalar sürmesine rağmen yöntem sigara bırakma konusunda "bilimsel olarak ispatlanmış" tedaviler sınıfında halen değildir. Bu sebeple sigara bırakma konusunda yapılan terapi uygulaması bir "tıbbi tedavi" değildir; sigaraya karşı bir eğitim faaliyeti beraberliğinde ve klasik yaklaşımı tamamlayıcı yada destek nitelikte düşünülmelidir. Sigara bırakma hekim tarafından yada hekim kontrolünde yapılan terapilerde fiziksel, psikolojik ve alışkanlıktan oluşan sigara bağımlılığı bir bütün olarak değerlendirilir.