Mora Terapi Nedir?
Neden Mora Terapi?
Mora Terapi Öncesi
Mora Terapi Uygulaması
Mora Terapi Sonrası
Maliyeti
Sık Sorulan Sorular
Basında Mora Terapi

MALİYETİ

Mora-Terapi etkisinin ortaya çıkması için tek seans genellikle yeterli olmaktadır.

Ücretsiz Destek Seansı
MORA-Uygulama sonrasında, detoksun en fazla yaşandığı ilk 48 saatte zorlanıyor olma hali var ise ve bu durum 7 gün süresince hala devam ediyorsa destek seansı önerilir.
Genel olarak tek seans yeterli olsa da bünyesel veya psikolojik farklılıklara bağlı olarak, bazı kişiler ek bir Mora Terapi desteğine ihtiyaç duyabilir. Bu destek seansının ilkinden daha güçlü bir etki yaratması, geçen süre içinde sigara içilmemesine ve vücudun biraz olsun temizlenmiş olmasına bağlıdır. Destek seansı, sigara içmemiş olunması kaydıyla ücretsiz olarak uygulanmaktadır.


Takip
MORA Yöntemi Sigara Bırakma Desteği alan herkesle 7. gün telefonla iletişime geçilir. Bu görüşmelerde sorulan bazı sorularla yöntemin kişinin üzerinde ne derece etkin olduğu saptanmaya çalışılır. Kişi zorlanıyorsa, ya olası şartlanmalarla ilgili yardımcı olunmaya çalışılır ya da (yöntemin etkinliğinin yeterli olmadığıyla ilgili bir gözlem varsa) ücretsiz destek seansı için çağırılır. Kişi ilk seansta sigarayı bırakamamışsa, bunun sebepleri üzerine konuşulur. Bu durum kişinin içinde bulunduğu psikolojik veya sosyal duruma bağlı olabileceği gibi yöntemin kişi üzerinde etkisiz ya da az etkili olmasına da bağlı olabilir. Bu durumda kişinin ikinci bir çaba ve ikinci bir MORA seansı için gelmesi şiddetle önerilir.

Bedeniniz sigaradan arınsa bile, bilinçaltınızın yeni bir alışkanlığı 21 günde kabul edeceğini biliniz. Tekrar başlamayınız.

Bir yıl boyunca yarım ücret garantisi
Olur da sigaraya tekrar başlarsanız, 1 yıl boyunca talep edebileceğiniz ikinci bir tam seansın ücreti %50 indirimlidir.

Ana Sayfa | Sigara Bırakma | Ağrı Tedavisi | Alerji Tedavisi | Kilo Verme | Diğer Hizmetler | Merkezimizden Görüntüler | Hakkımızda | İletişim

Önemli Not… MORA-Terapi'de kullanılan cihaz tıbbi tedavi cihazıdır T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından "Sınıf 2a Tıbbi Tedavi Cihazı" olarak onaylıdır. Yani MORA-Terapi doktorlar tarafından ve çeşitli hastalıklarda kullanılabilir; ancak frekanslarla yapılan bu uygulamaların sadece diğer tedavi yöntemlerini tamamlayıcı olarak kullanıldığı unutulmamalıdır. Bilimsel çalışmalar sürmesine rağmen yöntem sigara bırakma konusunda "bilimsel olarak ispatlanmış" tedaviler sınıfında halen değildir. Bu sebeple sigara bırakma konusunda yapılan terapi uygulaması bir "tıbbi tedavi" değildir; sigaraya karşı bir eğitim faaliyeti beraberliğinde ve klasik yaklaşımı tamamlayıcı yada destek nitelikte düşünülmelidir. Sigara bırakma hekim tarafından yada hekim kontrolünde yapılan terapilerde fiziksel, psikolojik ve alışkanlıktan oluşan sigara bağımlılığı bir bütün olarak değerlendirilir.