Mora Terapi Nedir?
Neden Mora Terapi?
Mora Terapi Öncesi
Mora Terapi Uygulaması
Mora Terapi Sonrası
Maliyeti
Sık Sorulan Sorular
Basında Mora Terapi

DİĞER HİZMETLER
 

Estetik Cerrahi

 

Yüzümüz ve vücudumuz ile ilgili olarak daha güzel olabilmek ve gençleşebilmek adına yapılabilecekler Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından anlatılmaktadır.

Lazer Epilasyon

 

Merkezimizde Amerikan malı Cynosure APOGEE 5500 Alexandrite ile Alman malı Asclepion MeDioStar miXT Diod lazer kullanılmaktadır.

Medikal Estetik

 

Medikal estetik, bölgesel incelme ve sıkılaşma, selülit tedavisi, radyofrekans, lpg, starvac, karboksiterapi, mezoterapi, lenfatik drenaj hakkında merak edilen herşey.

 

Solaryum

 

Miaplast Solaryum Merkezi kendinizi son derece rahat ve konforlu hissedeceğiniz hijyenik bir ortamda 7 farklı solaryum makinesi ile size hizmet vermektedir.

Dolgu-Botoks

 

Merkezimizde yüz, dudak, yanak dolguları alternatifli şekilde sunulmakta ve kırışıklık ile terleme tedavisi için botoks uygulanmaktadır.

Bölgesel İncelme

 

Merkezimizde bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit tedavisi ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ana Sayfa | Sigara Bırakma | Ağrı Tedavisi | Alerji Tedavisi | Kilo Verme | Diğer Hizmetler | Merkezimizden Görüntüler | Hakkımızda | İletişim

Önemli Not… MORA-Terapi'de kullanılan cihaz tıbbi tedavi cihazıdır T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından "Sınıf 2a Tıbbi Tedavi Cihazı" olarak onaylıdır. Yani MORA-Terapi doktorlar tarafından ve çeşitli hastalıklarda kullanılabilir; ancak frekanslarla yapılan bu uygulamaların sadece diğer tedavi yöntemlerini tamamlayıcı olarak kullanıldığı unutulmamalıdır. Bilimsel çalışmalar sürmesine rağmen yöntem sigara bırakma konusunda "bilimsel olarak ispatlanmış" tedaviler sınıfında halen değildir. Bu sebeple sigara bırakma konusunda yapılan terapi uygulaması bir "tıbbi tedavi" değildir; sigaraya karşı bir eğitim faaliyeti beraberliğinde ve klasik yaklaşımı tamamlayıcı yada destek nitelikte düşünülmelidir. Sigara bırakma hekim tarafından yada hekim kontrolünde yapılan terapilerde fiziksel, psikolojik ve alışkanlıktan oluşan sigara bağımlılığı bir bütün olarak değerlendirilir.